Image is not available
AYAKKABI BAKIMI
Slider

Deri ayakkabılar belli aralıklarla Ayakkabı boyası ile boyanmalıdır. Firmamız hazır ayakkabı boyası sektörünün en eski üreticilerinden biri olup, 30 yıl üzeri birikim ve bilgiye sahiptir.

Goldcare ayakkabı boyası içeriğindeki zengin ve doğal vakslar ayakkabı derisini besler, ayakkabılara şık bir görünüm kazandırmasının yanı sıra ayakkabıların uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ayakkabılar, muhtemel ve istenmeyen kokulara karşı belli aralıklarla havalandırılmalı ve yine ürünlerimiz içerisinde yer alan ayakkabı deodorantlarımız ile kötü kokulara ve bakterilere karşı korunmalıdır.

Terleyen ayaklar, kar ve  yağmur gibi etkenler ayakkabı derisini bozabilirBunların önlenmesi için geliştirdiğimiz ürünler ayakkabılarınızı bu tür dış etkenlere karşı korur.

Ayakkabılar belli bir süre kullanılmayacak ise deformasyonu önlemek için uygun kalıplara konulması, ürünlerimiz içerisinde yer alan deri yağı ve boyaları ile boyanması tavsiye edilir.

Ayak sağlığı için ayakkabılarınızı iki gün arayla giymek, ıslak ve nemli ayakkabıları mutlaka oda sıcaklığında kurutmak gereklidir. Ayakkabılarınızı kuruturken kalorifer peteği ve güneş altında kurutmaktan kaçınınız.

Karlı ve yağmurlu havalarda ayakkabılarınıza su tutucu formülü ile üretilmiş boyalarımızı ve su tutucu ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Süet ve nubuk ayakkabılarınızı mümkünse yağmurlu ve karlı havalarda giymemenizi ve şayet giymeniz gerekirse de, firmamızın süet nubuk boyaları ile boyamanızı öneririz. Süet ve nubuk boyalarımız et tüylerinin yapışmasını önler, su geçirmezliği arttırır ve ayakkabılarınıza doğal bir görünüm kazandırır.

Ayak sağlığı için “Ayakkabı Bakımı”nı ihmal etmeyiniz.